Hazır Rulo Çim

Hazır Rulo Çim ve Peyzaj Uygulamalarınız için Bizi Arayın

Hazır Çim Üretim Tesisimiz Sakarya’nın Arifiye İlçesinde bulunmaktadır. Bu tesislerde 150,000 m² lik alanda uzmanlar tarafından doğal çim üretimi yapılmaktadır.

Şirketimiz, belediyelere, diğer şirketlere ürün tedariki sağlamakla birlikte, son kullanıcılara tasarım, dekorasyon, peyzaj, bakım ve doğal çim döşeme çalışmalarındaki bilgisini ve ürünlerini de sunmaktadır.

Hazır Rulo Çim Uygulamaları

Neden Rulo Çim?
Çim alan oluşturmanın en sağlıklı, en hızlı ve en ekonomik yolu Hazır  Çim dir. Toprak alanlarınız sadece 1-2 gün içerisinde yemyeşil olur. Bunun için tohum yatağı hazırlama derdiniz olmaz, ekim işlemleri ile uğraşmazsınız, yabancı otlardan arındırılmıştır mücadele yapmanıza gerek kalmaz. Çimlendirme problemi nedeniyle boşluklar kalmaz, ara ekim yapmak zorunda kalmazsınız, çimlendirme ve yetiştirmede en az %50 su tasarrufu sağlarsınız. Gelişmiş, güçlenmiş olarak satışa sunulduğu için bakımı zahmetsiz ve kolaydır. Hazır Rulo Çim, 1-2 hafta içinde üzerine rahatlıkla basılır hale gelir, güçlü ve gelişmiş yapısı sayesinde 12 ay boyunca uygulanabilir. Sıcak yaz günlerinde çevresine serinlik ve temiz hava verir. Sağlıklı yapısıyla her alanda homojen bir görüntü sağlar. Kolay bakım uygulamaları ile Rulo Çim yıllarca sağlıklı kalır. Rulo Çim yaşam alanlarına estetik, yatırımlara değer katar…

Rulo Çim

Hazır Çim