Hazır Rulo Çim Uygulamaları ile Bahçelerinizi Güzelleştirelim...

Hazır Rulo Çim

Hazır Rulo Çim ve Peyzaj Uygulamaları için Bizi Arayın

Hazır Çim Üretim Tesisimiz Sakarya’nın Arifiye İlçesinde bulunmaktadır. Bu tesislerde 150,000 m² lik alanda uzmanlar tarafından doğal çim üretimi yapılmaktadır.

Şirketimiz, belediyelere, diğer şirketlere ürün tedariki sağlamakla birlikte, son kullanıcılara tasarım, dekorasyon, peyzaj, bakım ve doğal çim döşeme çalışmalarındaki bilgisini ve ürünlerini de sunmaktadır.

Hazır Rulo Çim Fiyatları

2023 Yılı Akasya Peyzaj  Sakarya Arifiye ve Akyazı İlçelerinde bulunan Hazır Çim Üretim Tesisi Fiyatlarımız

Hazır Çim Fiyatı: 50 TL/m2

Telefon İle Siparişleriniz kabul edilir.

Rulo Çim Fiyatlarımız Üretim Tesisi teslim, kamyon üstüne yüklenmiş fiyatlardır.

Çim Nakliye bedelleri alıcıya aittir.

Nakliye bedeli için nakliye firmalarından teklif alınır

Hazır Çim Ödemeleri peşindir.

Yağış Olmadığı  Sürece  Her gün Paletli bir şekilde Hazır çim  sevkiyatı yapılmaktadır.

Fiyatlarımız KDV Hariçtir.

Hazır Rulo Çim KDV oranı %18 dir.

Rulo Çim ;

Çim alan oluşturmanın en sağlıklı, en hızlı ve en ekonomik yoludur.. Toprak alanlarınız sadece 1-2 gün içerisinde yemyeşil olur. Hazır Çim için tohum yatağı hazırlama derdiniz olmaz, ekim işlemleri ile uğraşmazsınız, yabancı otlardan arındırılmıştır mücadele yapmanıza gerek kalmaz. Çimlendirme problemi nedeniyle boşluklar kalmaz, ara ekim yapmak zorunda kalmazsınız, çimlendirme ve yetiştirmede en az %50 su tasarrufu sağlarsınız. Kalın yapraklı Hazır Çim gelişmiş, güçlenmiş olarak satışa sunulduğu için bakımı zahmetsiz ve kolaydır.

Hazır Rulo Çim, 1-2 hafta içinde üzerine rahatlıkla basılır hale gelir, güçlü ve gelişmiş yapısı sayesinde 12 ay boyunca uygulanabilir. Sıcak yaz günlerinde çevresine serinlik ve temiz hava verir. Rulo Çim sağlıklı yapısıyla her alanda homojen bir görüntü sağlar. Kolay bakım uygulamaları ile Kaliteli çim Rulo Çim yıllarca sağlıklı kalır. Rulo Çim yaşam alanlarına estetik, yatırımlara değer katar…

Rulo Çim

Hazır Çim